Svatební veletrh Pardubice 2016

Posted by
/ /

Poslední lednový víkend jste mohli navštívit náš stánek na svatebním veletrhu v Pardubicích v budově ČSOB Pojišťovny a.s. Celý prostor jsme pro vás vyzdobili elegantní a jemnou balónkovou dekorací, takže jste mohli nasávat svatební atmosféru hned při vstupu a na našem stánku jste se potom mohli dozvědět, co vše můžeme nabídnout pro váš výjimečný den.

A co vše to tedy je a co vás zaujalo?

Balónková dekorace, která je zajímavým doplňkem květinové dekorace. Umíme připravit různé slavnostní oblouky, sloupy, srdce, nápisy, karikatury novomanželů a mnohé další. Dekoraci lze dále doplnit LED světýlky, takže zejména večerní párty části svatebního dne dodají na kouzelné atmosféře.

Velmi vás zaujal explodující balón, což je obří balónek o průměru cca 1 metr naplněný 100 ks malých balónků a konfet. Ten je zavěšen nad tanečním parketem a během prvního svatebního tance je na dálku odpálen, přičemž se jeho obsah vysype na tančící novomanžele. Vznikají takto opravdu úchvatné fotky a efekt je výjimečný, překvapivý a velmi romantický.

A samozřejmě vaší pozornosti neunikly ani héliové balónky, které jednak dozdobí každý prostor a zároveň mohou posloužit jako unikátní odpolední zábava, kdy každý ze svatebních hostů dostane jeden héliový balónek, napíše na něj své osobní přání novomanželům do společného života a všichni společně poté hromadně vypouštějí.

Ale naše služby nespočívají pouze v balónkové dekoraci. Připravíme pro vás a vaše děti i zábavný animační program, aby si rodiče mohli v poklidu vychutnat každou chvilku významného dne. Dětem se můžeme věnovat již během oběda, kdy si pro ně přichystáme speciální stoleček, menším pomůžeme s jídlem a poté s námi stráví nezapomenutelné odpoledne plné zábavy a her. Mimo jiné malujeme na obličej, tvoříme balónková zvířátka, vlastníme skákací hrad, trampolínu, připravíme pro ně různé hry a soutěže, výtvarné dílničky, malovací dílničky a jiné.

A v neposlední řadě též můžeme na vašem významném dni kreslit karikatury hostů na památku. Nakreslíme též portréty dle fotografie jako originální dárek.

Pokud tedy uvažujete o využití našich služeb, neváhejte se zamluvením termínu. Někteří snoubenci si své datum zamluvili již přímo na veletrhu a volné termíny se tak zaplňují.

1 5 8 92