Facepainting

Facepainting neboli malování na obličej je velmi oblíbené a nejen děti jsou vždy velmi nadšené, kdykoliv se na nějaké akci objeví. Je ideální pro všechny dětské akce, narozeninové oslavy, dětské dny apod.

Maluji dle zahraničního standardu, kterým je propojením rychlé a působivé práce. Jsem schopna malovat i 15 – 20 tváří za hodinu v závislosti na zvolených motivech. Nabízené motivy jsou záměrně vybírány tak, aby jejich malování nezabíralo neadekvátní množství času. Při narozeninových oslavách je ovšem počet dětí za hodinu nižší, protože se maluje detailněji.

V technikách malování se snažím neustále zdokonalovat. Zde mi velmi pomáhá i speciální vybavení, zejména vynikající barvy a speciální štětce pro facepainting, které si zčásti dovážím ze zahraničí, a mohu tak dosahovat působivých výsledků. Maluje se dermatologicky testovanými speciálními barvami, které jsou smyvatelné vodou. Je možné malovat i UV barvami či motivy dále dozdobit lepením kamínků.

Je možné zajistit i větší počet umělců. Po zkušenostech s obrovským zájmem o malování doporučuji na větších akcích účast minimálně dvou malířů.

Orientační cena:

    • minimální délka – 2 hodiny – 2.500,- Kč
    • každá další hodina – 1.000,- Kč
    • delší akce dohodou – možná sleva
    • lepení kamínků + 200,- Kč za hodinu