Malování na bříško

slide-bellypainting

Očekávání přírůstku do rodiny je neobyčejný a překrásný okamžik v životě každé ženy. Abyste měla na tuto dobu opravdu originální památku, můžete využít mých služeb, které spočívají v pomalování vašeho těhotenského bříška (belly painting).

Malování na bříško se může provádět v kterékoliv fázi těhotenství, nicméně nejvhodnější je ve třetím trimestru, kdy je bříško již krásně výrazné.

Nabízím na výběr z několika motivů pro inspiraci, převážně však maluji přímo na přání budoucí maminky. Vždyť malba má být osobním vyjádřením a vzpomínkou na tak jedinečný okamžik, jakým těhotenství bezesporu je. Často se do malby zahrnuje například jméno miminka, měsíc či rok jeho očekávaného narození či znamení zvěrokruhu. Před samotnou realizací malby vše do detailů probereme, aby výsledek odpovídal vašim představám. Je možné zhotovit i nákres malby na papír.

Veškeré barvy používané pro malování na bříško jsou dermatologicky testované a určené přímo pro malování na tělo, nastávající mamince ani miminku tak v žádném případě nehrozí žádné nebezpečí. Barva může být snadno odstraněna pomocí vody a mýdla.

Malbu lze dozdobit dalšími doplňky jako jsou třpytky, kamínky či peříčka lepené přímo na tělo. Lepení se provádí lepidlem na řasy a je tedy naprosto nezávadné a snadno smývatelné.

Malování nejčastěji realizuji u budoucí maminky doma, kde má své zázemí a pohodlí, může si kdykoliv udělat pauzičku pro odpočinek a občerstvení a nemusí nikam složitě cestovat.

Případně je možné domluvit i následné těhotenské focení.

Více ukázek naleznete ve fotogalerii Ostatní tvorba.

Orientační cena:

    • malování na bříško od 2.000,- Kč