Salón krásy

Pro libovolný večírek můžeme připravit “dámský” koutek, kde si hosté mohou na vlastní kůži vyzkoušet péči, kterou si užívají celebrity či modelky.

Z nabídky salónu krásy můžete vybírat:

  • PROFESIONÁLNÍ LÍČENÍ – zájemci mohou být nalíčeni buď klasicky či v případě zájmu i extravagantním způsobem. Spousta žen by ráda navštívila kosmetický salón, ale nemá k tomu příležitost. Možná i proto je na večírcích tato možnost vítána s velmi pozitivním ohlasem. Dámy si vyzkouší líčení, na které by třeba samy neměly odvahu. Líčení je možno doplnit o poradenství, různé zábaly a pleťové masky, lepení řas či kamínků na tělo.
  • KADEŘNICKÉ SLUŽBY – profesionální kadeřník umí vykouzlit doslova zázraky během několika málo minut a je proto velice vítaným zpestřením pro večírky, kde si nejenom dámy mohou vyzkoušet různé kreace ze svých vlasů. Často realizujeme naplétání barevných copánků, zdobení barevnými spreji či různé extravagantní účesy. Na společenských akcích se neprovádí střihy, takže nemusíte mít obavu, že by proměna byla nevratná. Tato služba je vhodná i pro děti.
  • ODBORNÁ MANIKÚRA – i ruce si zaslouží profesionální péči a trošku toho hýčkání. Nabízíme nejen zdobení nehtů, ale i ozdravnou a velice příjemnou péči o ruce. Pro večírky poskytujeme parafínové zábaly, léčivé bahenní zábaly, zjemňující peelingy, masáž rukou či ošetření nehtové kůžičky. Zájemci si též mohou vyzkoušet klasickou manikúru včetně úpravy tvaru nehtů, lakování, malování na nehty, zdobení nálepkami či kamínky.

Orientační cena:

    • profesionální líčení od 1.000,- Kč za hodinu
    • kadeřnický salón od 1.000,- Kč za hodinu
    • odborná manikúra od 1.000,- Kč za hodinu