O nás

Malování na tělo se věnuji již od roku 2007. Není to ovšem mé první setkání s uměním, tomu se v různých podobách věnuji již od svého dětství. Ovšem až bodypainting mě oslovil natolik, že jsem v něm nalezla svou hlavní zálibu a profesi, protože není nic více inspirujícího než malovat na lidské tělo se všemi jeho tvary a nerovnostmi, kde každé plátno je naprostý originál a tím vzniká i neopakovatelné dílo s tak pomíjivou životností. Ruku v ruce s malováním na ženské tělo přišlo zanedlouho i malování na obličej, které je tak oblíbené na dětských akcích. Stále studuji nové zahraniční techniky a trendy, čímž mohu zaručit opravdu vysokou kvalitu malby.

Postupem času jsem se začala zaměřovat i na další programy pro děti a dospělé, zejména modelování balónků a balónkovou dekoraci, kde společně s mým manželem tvoříme tým schopný splnit již téměř libovolný požadavek. Ani v modelování balónků jsem se nespokojila se “standardem”, který je v České republice běžně nabízen – tedy tvorbou jednoduchých motivů z jednoho balónku, ale proškolila jsem se v modelování i složitějších motivů složených z většího počtu balónků. Motivy jsou poté barevné, skutečně realistické a nejen děti, ale i rodiče jsou jimi nadšeni. Ani v balónkové výzdobě se fantazii meze nekladou a umíme vytvořit jak jednoduché trsy, tak i složité několikametrové dekorace, texty a číslice.

Máme rádi výzvy a zdánlivě nemožné nás posunuje dále.

Později začaly být požadavky našich klientů stále rozsáhlejší, a protože se vždy snažíme vyhovět vašim přáním na 100%, stále více jsme nabídku našich služeb rozšiřovali. Zakoupili jsme dětské atrakce jako velmi oblíbený skákací hrad a obří skluzavku, sumo ring či trampolínu. Zařadili jsme do nabídky aktivit velice populární a vždy vytížený fotokoutek.

V současné době již umíme zajistit zábavný full servis pro dětské dny a též velmi bohatý program pro firemní večírky a to včetně pronájmu party stanů a pivních setů včetně jejich instalace.